• 13

  12/2016

  Warto pomagać!

  3Także w tym roku pracownicy firm z grupy MB Recycling, wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, wspierając siedmioosobową rodzinę z Gminy Łopuszno.

  A oto relacja wolontariuszki Szlachetnej Paczki ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:

  „Paczkę do rodziny zawiozłam, korzystając z uprzejmości kierowcy z Państwa firmy, który pomógł nam wnosić paczki. Gdyby nie on, mielibyśmy problem, ponieważ jedynym mężczyzną w domu pani Zofii, który mógłby nam pomóc był jej syn, dość szczupły pan. Przed domem przywitała nas pani Zofia. Zaczęliśmy wnosić paczki, a rodzina je rozpakowywała. Mikołaj stracił zainteresowanie pozostałymi paczkami, gdy w jednej z nich odnalazł „Harrego Pottera”. Powiedział, że zawsze chciał mieć taką książkę. Pani Wiktoria szczególnie dziękowała za żelazko, o które prosiła. Najbardziej emocjonalnie podeszła do Paczki pani Zofia, która długi czas wyglądała na opanowaną, ale zapytana, z czego szczególnie się cieszy, odpowiedziała, że wszystko się przyda, ale największą radością dla niej jest pralka.

  zdjecie_rodziny

  Okazało się, że to pierwsza pralka automatyczna pani Zofii, która powiedziała, że mimo dziewięciorga dzieci nigdy dotąd nie miała automatu. Powiedziała, że dziś już pralka będzie podłączona i od razu ją wypróbuje. Dziewczyny ucieszyły się z bonów na kurtki, że będą sobie mogły przymierzyć i wybrać te, które najbardziej się im spodobają. Wszyscy członkowie rodziny prosili o przekazanie najserdeczniejszych życzeń świątecznych dla wszystkich Państwa.”

   

  Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do Szlachetnej Paczki i dać potrzebującej rodzinie zarówno wsparcie materialne, jak i nadzieję na przyszłość!

  Kierownictwo i pracownicy

  Grupy MB Recycling

  powrót...