• 05

  09/2016

  Program „Misja Natura” na antenie TVP3 Kielce

  plakat-banerOd 7 września 2016 roku na antenie TVP3 Kielce będzie można oglądać serial „Misja Natura” zrealizowany przez Fundację Wspierania Inicjatyw Ekologicznych w ramach projektu „Misja Natura” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  Serial składa się z 12-stu odcinków realizowanych w konwencji filmów podróżniczo-ekspedycyjnych, którego bohaterowie tropią i odkrywają tajemnice przyrody. Ornitolog, dr Romuald Mikusek i Małgorzata Kosik w każdym odcinku mają do wykonania specjalną misję, która wiąże się z poznawaniem obszarów Natura 2000. W różnych zakątkach Polski przekonują się, że przynależność cennych przyrodniczo terenów do tej europejskiej sieci przynosi wiele korzyści, m.in. wpływa na promocję regionu i rozwój ekoturystyki.

  Ekipa serialu Misja NaturaWszystkich zainteresowanych zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu „Misja Natura” na antenie TVP3 Kielce w środy o godzinie 20.25. Powtórki emitowane będą w soboty o godzinie 18.00 oraz w niedziele o godzinie 20.10. Na najbliższy odcinek pt. Kurze Grzędy zapraszamy już 7 września.

  Więcej na stronie internetowej www.misjanatura.fwie.pl.

  powrót...